Bugünkü
Takvim

borçluları açıklanacak

Vergi borçluları açıklanacak
Maliye Bakanlığı'nca, kesinleşen ve cezalarla vadesi geçtiği halde ödenmemiş vergi ve cezalar açıklanacak. Vergi daireleri, 250 bin lira ve üzerinde vergi borcu veya cezası bulunan mükellefleri, 17 Ağustos-17 Eylül tarihleri arasında ilan edecek. Ayrıca 24 Eylül-9 Ekim tarihleri arasında ise Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden aynı duyuruyu yapacak. 31 Aralık 2017 itibarıyla vadesi geldiği halde 30 Haziran 2018 itibarıyla ödenmeyen veri ve cezalarla 1 Haziran 2017- 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında kesinleşenler dikkate alınacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.