Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2017 Gazete
ABONE OL

İstanbul en lüks otel oldu

Raffles İstanbul en lüks otel oldu
Raffles markasının dünya üzerindeki en önemli temsilcilerinden İstanbul Zorlu Center, International Hotel Awards'dan iki ödülle döndü. Raffles İstanbul, hem Avrupa'nın hem Türkiye'nin "En İyi Lüks Oteli" seçildi. Dünyanın en ayrıcalıklı rotalarında yer alan otelleriyle bu yıl 130'uncu yılını kutlayan Raffles İstanbul, International Hotel Awards'dan (Uluslararası Otel Ödülleri) birincilikle döndü. Raffles İstanbul Zorlu Center, International Hotel Awards'da, "Best Luxury Hotel" kategorisinde Avrupa ve Türkiye birincisi oldu.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.