Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.10.2017 Gazete
ABONE OL

’tan anında işlem farkı

Türkiye Finans’tan anında işlem farkı
Türkiye Finans, döviz ve kıymetli maden işlemlerinin rahat şekilde yapılmasına imkan veren platformu TFX Target'in mobil versiyonunu geliştirdi. TFX TARGET ile akıllı telefonlardan hafta içi 5 gün 24 saat boyunca dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasaları eş zamanlı izlenebiliyor ve 34 farklı kurdan anında işlem yapılabiliyor. TFX TARGET aynı zamanda değerli madenlerde gram üzerinden işlem yapmaya olanak sağlıyor. Genel Müdür Yardımcısı Hakan Uzun, "Platformu kullanan müşterilerimizin sayısını 4 yıl içinde 800'den 30 bine yükselttik. 2017 sonunda hedefimiz 40 binler" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.