;
45.5 milyon dolar cepte

Ultra zenginler, aksesuar olarak taşıdıkları cep telefonlarında nin ötesini aramaya başladı. Lüksün ve teknolojinin bir araya gelmesiyle de cep telefonları sadece bir iletişim aracı olmaktan çıktı. Mücevherlerle süslü cep telefonları, fiyat etiketleri ile yatlar, yalılar ve jetlerle yarışmaya başladı. İşte bugüne kadar üretilmiş pahalı bazı telefonlar: 3.2 milyon : Supreme Goldstriker iPhone 3G, 22 ayar som altın ile kaplanmış. 136 adet pırlanta ve menü düğmesinde 7.1 karat ağırlığında bir elmasa sahip. 2.5 milyon dolar: Elmas işlemeli iPhone 6, 'Amosu Call of Diamond iPhone' adı ile de biliniyor. Bu telefonun gövdesi 18 ayar altın ile kaplı ve arkasında 51.29 karat elmas kesim Apple logosu var. Yine 2.5 milyon dolar olan iPhone 3G Kings Button, 18 ayar sarı, beyaz ve pembe altından yapılmış. Ayrıca 6.6 karat pırlantalar ile süslenmiş.

45.5 MİLYON $
Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6'nın arka tarafının bir kısmı nadir bulunan pembe elmas ile süslenmiş. Fiyatı ise 45 milyon dolar.15 MİLYON $
iPhone 5 Black Diamond'ın home tuşunda 26 karatlık beyaz elmas, arkasındaki Apple logosunda da 53 adet pırlanta yer alıyor. Telefonun süslemesi 9 haftada yapılmış. Fiyatı ise 15 milyon dolar.8 MİLYON $
8 milyon dolarlık Diamond Rose iPhone 4, sayısız değerli taş ve kıymetli metaller ile donatılmış. Ön kısmında 100 karat ağırlığında 500 elmas ve arka kısmında 53 adet pırlanta bulunuyor.

Etiketler: ,
  • 11 Eylül 2017, Pazartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.