;

'Komşu'da 500 milyon TL harcadık

Komşuda 500 milyon TL harcadık
Kurban Bayramı tatilinde 'a sadece kara ve denizyolu ile 142 bin kişi gitti. Bu kişilerin harcaması 500 milyon lira civarında gerçekleşti. Gümrük Bakanlığı'nın sınır kapıları giriş-çıkış istatistiklerine göre; 25 Ağustos ile 2 Eylül arasındaki 9 günlük dönemde (demiryolu ile çıkış yapılan Uzunköprü hariç) İpsala ve Pazarkule sınır kapılarından 117 bin yolcu ve 27 bin 800 otomobil Yunanistan'a geçti. Ege adalarına gitmek isteyenler, deniz sınır kapıları önünde yoğunluğa neden oldu. 'nda feribotla 25 bin Türk Kuzey Ege adalarını ziyaret etti. Deniz yolu da dahil edildiğinde Yunanistan'a geçen Türk turist sayısı 142 bine dayandı. Hava ve demiryolu ile de binlerce kişinin geçtiği tahmin ediliyor. Bayramda yurt içinde tatil yapanların sayısı ise 1 milyona dayandı. TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, 1 milyon kişinin tatil yaptığını, bunun da 1 milyar liralık hacim oluşturduğunu bildirdi.

kalan karakter 1000

gurbetci gurbetci

bize acikca ve her firsata dusmanlik yapan boyle hain alcak bir ulkeye gitmek hainlikle anyidir. yaziklar olsun oraya giden kabuklu sevdalilarina

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 08.09.2017 03:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.