;

Teknoloji şov

Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı, Berlin’de kapılarını açtı. ‘IFA 2017’de akıllı ev konseptine entegre akıllı teknolojiler ve giyilebilir teknolojiler ön plana çıktı

Teknoloji şov
Avrupa'nın en büyük tüketici elektroniği fuarı 'IFA 2017', ziyaretçiler için dün kapılarını açtı. Sektör profesyonellerinin özellikle pazarlama ve satış anlamında önemli görüşmeler yaptığı ve bu nedenle şirketler için ayrı bir önemi bulunan fuarda, bu yıl da ulusal ve uluslararası markalar son teknolojilerini ve yeni ürünlerini görücüye çıkardı. Geçen yıl akıllı ev konseptinin öne çıktığı fuarda, bu yıl da bu sisteme entegre akıllı teknolojiler, nesnelerin interneti ve giyilebilir teknolojiler öne çıktı. Sanal gerçeklik, yapay zeka, giyilebilir teknolojiler, akıllı sistemler, robotik ve telekomünikasyon başta olmak üzere pek çok alanda, çok sayıda teknolojinin sergileneceği fuar, ilk gününde yoğun ilgi gördü. Şirketlerin yapay zeka, sanal ve artırılmış gerçeklik içeren yeni akıllı cihazları, giyilebilir ürünleri, akıllı ev sistemleri, birbirleri ile bağlantıya geçmeyi sağlayan teknolojileri fuarda yerini aldı. Fuarda ağırlıklı olarak televizyonlar, telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, kameralar ve akıllı ev cihazları sergilenirken, markaların son ürünlerini ve yeni teknolojilerini tüketici ile buluşturduğu fuar 6 Eylül'de sona erecek.
  • 02 Eylül 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.