;

Komşu’ya kaçtık

Bayram ini nda geçirmek isteyenler hudut kapılarında uzun kuyruklar oluşturdu. acenteleri, ek seferlerle yoğunluğu azaltmaya çalıştı

Komşu’ya kaçtık
3 günlük bayram i, i hareketlendirdi. Yerli turist soluğu başta Ege ve Akdeniz olmak üzere tatil yörelerinde aldı. da ilgi odağı oldu. Tatili Yunan adalarında geçirmek isteyenler, Ayvalık Deniz Hudut Kapısı önünde yoğunluk yarattı. İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir ve Kocaeli gibi şehirlerden gelenler, hudut kapısı önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Ayvalık-Midilli arasında feribot seferleri düzenleyen turizm acenteleri, yüzlerce metre uzayan kuyrukları azaltmak için ek seferler koydu. Turizmcilerden Ahmet Soyak, Midilli başta olmak üzere Ege'deki birçok Yunan adasına yoğun talep olduğunu söyledi.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile hafta sonu tatilinin birleşmesi, Ege Bölgesi'ndeki otellerin dolmasını sağladı. TÜROFED Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, 3 günlük tatilin turizme can suyu olduğunu söyledi.
Etiketler: , ,
  • 20 Mayıs 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

selçuk selçuk

Aslında buralara giden bir daha dönmezse bizim için daha hayırlı olur. Varsın orada kalsınlar , dedelerinin topraklarında !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.05.2017 15:50
mehmet mehmet

BU ÜLKEYE TUZAK KURAN BU HAİN KOMŞUYA KOŞUN PARA KAZANDIRIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.05.2017 04:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.