Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.03.2017 Gazete
ABONE OL

Türkiye’ye güveniyoruz

Türkiye’nin yeni CEO’su Deegan, ‘Türkiye’nin ekonomisi sağlam temeller üzerinde. Gelişen dinamik nüfus var. İnancımız tam. Yatırıma devam ediyoruz’ dedi.

Türkiye’ye güveniyoruz
Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, Türkiye'ye yatırıma devam edeceklerini söyledi. 'un Türkiye'deki ilk 10 yılında yaptığı yaklaşık 20 milyar liralık yatırımı daha da artırmak için çalıştıklarını ifade eden Deegan, "Türkiye'ye güvenimizin bir kanıtı olarak, 2017-2018 mali yılında 1 milyar lirayı aşkın yatırım yapacağız" diye konuştu. Gelecek planları arasında yakınsamaya daha hızlı geçiş, satış kanalları ve iş gücünde dijitalleşme, VoWiFi, VOLTE gibi yenilikçi ürün ve servisler geliştirmek olduğunu aktaran Deegan, "Türkiye'ye inanıyoruz ve ülkenin geleceğine güveniyoruz" dedi. Vodafone Türkiye'nin finansal ve operasyonel performansındaki artışa dikkati çeken Deegan, 2016/2017 mali yılı üçüncü çeyrek itibarıyla servis gelirlerinin yüzde 15 arttığını ve faaliyet kâr oranlarının da yüzde 30 yükseldiğini kaydetti. Türkiye'nin her yerine fırsatların eşit bir şekilde dağılmış durumda olduğunu belirten Deegan, şöyle devam etti: "Türkiye'nin büyüme fırsatları açısından çok güçlü bir ülke olduğunu, her yerde çok güçlü bir ekonomik faaliyet olduğunu görüyoruz. Yatırım yapmaya ve altyapımızı geliştirmeye devam edeceğiz. Uzun vadeli bir yatırımcı olarak Türkiye'deyiz ve daha uzun yıllar burada olacağız."

ÖNCELİK İSTİHDAM
Vodafone Türkiye'nin 3 bin 300'den fazla çalışanı ve ekosistemindeki yaklaşık 50 bin kişi ile büyük bir aile olduğunu belirten Deegan, istihdama odaklanmaya devam edeceklerini söyledi

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

her şey iyi güzelde türkiye 'de sadece spor kulübü beşiktaş mı varda sadece beşiktaşa sponsor oluyorsunuz. ben bir fenerbahçeliyim. fenerbahçenin en az 20 milyon taraftarı var. beşiktaşın 5-6 milyon civarında. neden diğer kulüplerede sponsor olmuyorsunuz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 23.03.2017 10:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.