Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.03.2017 Gazete
ABONE OL

Vergi indirimi uzuyor!

Tüketicilere iyi haber! O süre uzuyor
Beyaz eşya ve mobilyadaki vergi indirimleri hem vatandaşa hem de firmalara yaradı. Satışlarda önemli bir artış yaşanırken, Nisan sonunda dolacak sürenin uzatılmasına yeşil ışık geldi. Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Gerek mobilyada gerekse da Nisan'ın sonunda bu düzenlemenin süresi dolacak ama bakacağız, durumu değerlendireceğiz" dedi. Ağbal, sözlerine şöyle devam etti: "Şimdi müthiş olumlu bir atmosfer var. Beyaz eşyada satışlar yüzde 30'un üzerinde artmış. Aynı oranın mobilyada da olduğunu görüyorum. Bunu da dikkate alacağız. Yeter ki esnafımızın yüzü gülsün. Alışveriş olsun."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.