Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.03.2017 Gazete
ABONE OL

İkinci kez ‘En İyi İşveren’ seçildi

İkinci kez ‘En İyi İşveren’ seçildi
Philip Morris/Sabancı, Avrupa ve Orta Doğu'da arka arkaya ikinci kez 'Top Employer (En İyi İşveren)' sertifikasını aldı. Enstitüsü tarafından bağımsız olarak yapılan bir değerlendirmenin ardından verilen sertifikaya, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Latin Amerika'da Philip Morris International'a bağlı 35 şirket layık görüldü. Philip Morris/Sabancı İnsan Kaynakları Direktörü Andreea Chiriac, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Şirketimizin sürdürülebilir insan kaynakları uygulamaları bir kez daha ödüllendirildi, gururluyuz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.