Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.03.2017 Gazete
ABONE OL

Bolca Hindi 55 milyona ’in

Bolca Hindi 55 milyona Erpiliç’in
Türkiye'nin en büyük 4 entegre piliç üreticisi arasındaki , yeni yatırımıyla sektördeki payını ve gücünü artırmayı planlıyor. Yaklaşık 55 milyon TL yatırımla Bolca Hindi'yi satın alan Erpiliç, iki yıllık süreçte 45 milyon TL'lik yeni yatırımla hindi eti pazarını yüzde 100 büyütmeyi hedefliyor. Erpiliç Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Ericek, Erpiliç'in, 'yerli sermaye yerli büyüme' yaklaşımı ile kendi coğrafyasında doğan bir markaya yaptığı bu yatırımın, Türkiye ekonomisi, kanatlı eti sektörü ve tüketici adına önem arz ettiğinin altını çizdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.