Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.03.2017 Gazete
ABONE OL

Ronaldo oynadı Ümmiye teyze yönetti

Ronaldo oynadı Ümmiye teyze yönetti
Türk Telekom, yeni iletişim stratejisi kapsamında tüketicilere 'Sen Yeter ki Hayal Et' sloganıyla seslenecek. , yeni stratejisi kapsamında '' sloganıyla yıl boyunca Türk toprağından çıkmış gerçek başarı hikayelerini insanlarla buluşturacak. Bu gerçek kahramanların ilki ise Mersin'in Arslanköy adlı köyünde kurduğu tiyatroyla dünyaya sesini duyuran Ümmiye Koçak oldu. , hem ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun yer aldığı yeni reklam filminde oynadı hem de filmin yönetmenliğini üstlendi. Reklam filminde Ronaldo da yaşadığı zorluklara rağmen hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmediğini anlattı. Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, "Türk Telekom olarak yenilikçi ürün ve hizmetlerimiz vasıtasıyla 'senin içindeki potansiyele ulaşmana ve hatta bu potansiyeli aşmana olanak sunuyoruz' diyeceğiz" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.