Bugünkü
Takvim

: Türkiye’den çıkmayacağız

HSBC: Türkiye’den çıkmayacağız
İngiltere'nin en büyük bankası HSBC, Türkiye'deki faaliyetlerini satma niyetinde olmadıklarını açıkladı. HSBC'nin Londra'daki genel merkezinden Kıdemli İletişim Yöneticisi Suman Hughes, yaptığı açıklamada, "Türkiye'deki operasyonlarımız için birkaç teklif aldık. Tekliflerden hiçbirisi hissedarlarımızın yararına hizmet etmiyordu. Bu yüzden Türkiye'deki operasyonlarımızı sürdürmeye ve faaliyetlerimize yeniden odaklanmaya karar verdik. Toptan bankacılık işimizi korumaya ve bankacılık ağımıza yeniden odaklanmaya karar verdik" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.