Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 30.11.2015 Gazete
ABONE OL

Gebze-Halkalı 105 dakika

Gebze-Halkalı 105 dakika
Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, dün İstanbul Pendik-Ayrılıkçeşme Banliyö Hattı'nda incelemelerde bulundu. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Yıldırım, "Burada öne çıkan konu, hat üzerindeki arkeolojik kazı çalışmaları nedeniyle projenin uzama riskidir. Geçmişte yaptığımız işin en az 2 katını yapmak suretiyle projeyi tamamlayacağız. Ne demektir 4.5 seneyi ikiye böleceksiniz" dedi. Proje tamamlandığında Gebze'den Halkalı arasında toplamda 38 istasyon olacak ve Gebze-Halkalı arasındaki mesafe 105 dakika olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.