Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.11.2015 Gazete
ABONE OL

Yılbaşı turları doldu

Yılbaşını hafta sonu tatiliyle birleştirerek 3 güne çıkartacak tatilciler şimdiden rezervasyonları doldurdu. Türkler en çok Dubai, Milano ve Prag gibi yerleri tercih etti.

Yılbaşı turları doldu
Yılbaşı tatilinin 3 güne çıkması turizm sektörünü de canlandırdı. Yurt için ve yurt dışı yılbaşı turlarının bedeli 199 eurodan 2 bin 799 euroya kadar uzanıyor. Sıcak iklimin hüküm sürdüğü Dubai ve Miami turları tercih edilebilirken, Barcelona, Viyana, Amsterdam, Roma ve Milano'da sırada bulunuyor. Turizm firmalarının yetkilileri, yurt içi yılbaşı turlarında ise Uludağ, Kartalkaya, Palandöken, Antalya ve Kıbrıs'ta bulunan otellerin öne çıktığını belirterek, "İki kişilik bir ailenin 3 günlük bir yılbaşı tatili için bin ila 4 bin TL bütçe ayırması gerekli" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.