Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.11.2015 Gazete

Kardan önce kâr geldi

Kardan önce kâr geldi
Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da sezonun Aralık ayının ortalarında açılması beklenirken, hazırlıklarını sürdüren oteller mevsimin ilk karı düşmeden rezervasyonlara başladı. Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Haluk Beceren, "Kar yağışında bir sıkıntı olmazsa geçmiş yıllarda olduğu gibi sezon Aralık ayının ortalarında, 15-20'sinde açılır. Şu anda gayet güzel ön rezervasyonlar var. Kar yağmaya başladığında rezervasyonlar da katlanarak artacaktır" diye konuştu. TÜRSAB Güney Marmara Başkanı Mehmet Akkuş da "Yurt dışından da ön rezervasyonlar gelmeye başladı. Rusya'dan eskisi gibi bir hareket beklemiyoruz ancak Arap ülkelerinden ciddi talep var" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.