Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.11.2015 Gazete
ABONE OL

başlıyor

Perakende Günleri başlıyor
BU yıl 15'incisi düzenlenecek Perakende Günleri, yarın başlıyor. İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda 2 gün sürecek Perakende Günleri, 19 farklı oturumda 21 ayrı konuşmacıyı ağırlarken, ikili görüşmelerle de Türk markalarını uluslararası yatırımcılar, perakende grupları ve AVM'lerle buluşturacak. 'nin bu yılki konferans moderatörlüğünü sektörün genç isimleri; Derimod yönetim kurulu üyeleri Ali Zaim ve Murat Zaim üstlenecek. Perakende Günleri'nin en önemli konuşmacılarından biri, Harvard Üniversitesi Profesörü Ricardo Hausmann olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.