Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.11.2015 Gazete
ABONE OL

Garanti'den 24 Kasım kampanyası

Garanti'den 24 Kasım kampanyası
Garanti Bankası, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenlere özel ihtiyaç kredisi kampanyası gerçekleştiriyor. Kampanya kapsamında tüm öğretmenler, 30 Kasım'a kadar 36 ay vadeli, yüzde 1.39 faizle 15 bin TL tutarında krediyi dosya masrafsız olarak kullanabiliyor. Öğretmenler ayrıca, kampanya kapsamında 36 ay vadeye kadar 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, "Öğretmenlerimizi her koşulda desteklemeye özen gösteriyoruz. Öğretmenlerimize uygun kredi fırsatları geliştirdik" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.