Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.11.2015 Gazete
ABONE OL

'Türkiye'ye yatırım yapın' uçağı

'Türkiye'ye yatırım yapın' uçağı
Türk Hava Yolları (THY) bir uçağının gövdesine 'Invest in Turkey (Türkiye'ye yatırım yapın)' yazdırarak, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı'na (TYDTA) destek verdi. Uluslararası yatırımcıların Türkiye'ye gelmesi için teşvik amacıyla THY'nin 'Invest in Turkey' yazılı Airbus-330 tipi uçağının tanıtım toplantısı, Atatürk Havalimanı'daki THY Teknik Uçak Bakım Hangarı'nda yapıldı. THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, "İnanıyorum ki bu uçakla nice güzel yatırımların ülkemize gelmesine vesile olacağız. Bu, şüphesiz koca bir ummanın içerisinde maya çalmak için yapılmış bir hamle. Tabii ki yetmez, kafi değildir. Ama yapılan onca çalışma ve emeğin içerisinde kendi yerini alacaktır, kendi mecrasında yerini bulacaktır" dedi. İlker Aycı, geçmişte 60 uçaktan bugün 298 uçaklık bir filoya geldiklerini ifade etti.

kalan karakter 1000

YENİ OSMANLI VATANDAŞI YENİ OSMANLI VATANDAŞI

TEMEL KOTİL bey,e THY,yi dünya markası yapmasından dolayı şükranlarımı sunuyor RABBİMDEN daha büyük başarılara imza atmasını diliyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 18.11.2015 10:42
Kendimiz Yapalım Kendimiz Yapalım

Güzel uygulama bunun yanında başta savunma ile ilgili her bir şeyi kendi düşünür mühendis ve beyinlerimizle yapalım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 18.11.2015 07:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.