Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.11.2015 Gazete
ABONE OL

acenteleriyle büyüyecek

NN Hayat ve Emeklilik acenteleriyle büyüyecek
Beş ilde gerçekleştirdiği acente toplantılarında 250 acente yetkilisi ve çalışanına seslenen NN Hayat ve Emeklilik, yılın son çeyreğine ilişkin hedeflerini ve yürüttüğü projeleri aktardı. NN Hayat ve Emeklik Satış Kanalından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Erdinç, konuşmasında şunları aktardı: "Şubat 2015'te gerçekleştirdiğimiz marka dönüşümüyle birlikte acente kanalında büyüme hedefimizi hızlandırdık. Acentelerle uzun vadeli iş ortaklığı yapmak en önemli hedeflerimizden biri. Önümüzdeki dönemde mevcut aktif acenteleri bünyemize katmayı ve kendi acentelerimizi yetiştirdiğimiz programlar yürütmeyi hedefliyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.