Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.11.2015 Gazete
ABONE OL

mükemmeli hedefliyor

İGDAŞ mükemmeli hedefliyor
TÜRKİYE'nin en büyük ve Avrupa'nın önde gelen doğalgaz dağıtım şirketlerinden İGDAŞ, Uluslararası Doğalgaz Sempozyumu'nu (INGAS) gerçekleştirdi. Ana teması 'Doğalgaz Sektöründe Mükemmele Yolculuk' olarak belirlenen INGAS için yurt içinden ve yurt dışından birçok uzman, akademisyen ve yönetici bir araya geldi. İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, İGDAŞ'ın 'sektörün okulu' ünvanını kolay kazanmadığını belirterek, şunları kaydetti: "Bugün İGDAŞ, 17 bin kilometreyi bulan doğalgaz boru hattına sahip. 6 milyona yaklaşan abonemiz var. Müşteri memnuniyetimiz yüzde 96. Türkiye'nin en değerli markaları arasında 32'nci sıradayız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.