Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 08.11.2015 Gazete
ABONE OL

GeliyoRUS

, Mısır'a yaptığı uçuşları durdurma kararı aldı. Bu ülkeye giden ler rotayı bize çevirdi

Ruslar rotayı Türkiye'ye çevirdi
Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in güvenlik sağlanana dek uçuşları durdurma kararı almasının ardından, Mısır'a gidecek Rus lerin yüzde 20 ila 30'unun Türkiye'ye yönelmek istediğini söyledi.

ANTALYA GÖZDE
Dvorkoviç,
"Elimize ulaşan bilgilere göre Mısır'a gitmeyi planlayan turistlerin yüzde 20 ila 30'u tatillerini Türkiye'de yapmayı kabul ettiler" dedi. Dvorkoviç, geri kalan yolcuların da tatillerini ertelemeyi veya ödemelerini geri almak istediklerini belirtti. Mısır'da şu an 80 bin turist olduğunu kaydeden Dvorkoviç, sayının giderek azaldığını ve turistlerin özel seferlerle 'ya getirildiğini kaydetti. Sputnik'in yansıttığı habere göre, Rusya Turizm Birliği basın sözcüsü İrina Tyurina da Rus turistlerin Mısır turlarını iptal edip Antalya'ya gitmeyi planladıklarını söyledi. Tyurina, "Mısır'a planlanan uçuşların Antalya ile değiştirilmesi planlanıyor. Tüm turistler bu durumu onaylıyor" dedi.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

turist olarak gelsinler ama kalıcı gelmesinler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.11.2015 09:59
misafir misafir

ik yüzlü rusya.suriyeye,suriyeye.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.11.2015 07:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.