Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2015 Gazete
ABONE OL

Telekom lider yetiştirecek

Telekom lider yetiştirecek
Türk Telekom Grubu, kurum içi verimliliği artırmak ve sektörel öncülüğünü sürdürmek için 34 bin çalışanını eğitime aldı. Şirket, 'teknoloji için insan, insan için gelişim' felsefesiyle gerçekleştirdiği eğitim sürecinde, Türk Telekom Akademi ile yetenek yönetimi, performans yönetimi ve akademi süreçlerini entegre biçimde yönetecek. Akademi'nin, Türkiye'nin en büyük kurumsal okulu olduğunu dile getiren Türk Telekom Grubu CEO'su Rami Aslan, "34 bin farklı sesten oluşan bir orkestramız var. Amaç, çalışanların yeteneklerini geliştirerek, Türkiye'ye geleceğin liderlerini kazandırmak" dedi. Akademi'nin sadece çalışanları adına değil, ülkemiz adına da büyük bir değer oluşturacağını vurgulayan Aslan, "Çünkü lider yetiştirmek çarpan etkisi oluşturan bir olgu" diye konuştu.

ÇALIŞANLARA ÖNEM VERİLMELİ
Dünyanın önde gelen liderlerine danışmanlık yapan Ram Charan ise "Bir şirket, çalışanlarına ne kadar önem verirse, diğer paydaşları nezdinde başarısını o ölçüde artırır. Çünkü değerleri oluşturan insandır. Ve en önemlisi de lider başka liderler yetiştirmedikçe başarılı bir lider değildir" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

can can

cemaatçi il müdürleri ve bölge müdürleri gitmedikten sonra diğer çalışanlar cevher olsa dahi işe yaramaz....bölge müdürleri,onların yardımcıları ve il müdürleri kendilerini korumak adına baskı ve korkuyla eleman çalıştırırsa çalışanlar nasıl başarılı olurlar....zavallılar işten çıkarılma tehditi ile çalıştırılıyorlar,her gün korkuyla işe gidiyorlar.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 29.10.2015 11:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.