Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.10.2015 Gazete

'lere kredi için anlaştılar

ve VakıfBank 'ler için güçlerini birleştirdi. KOBİ'lere uygun faiz oranlarıyla uzun vadeli ve masrafsız kredi verilecek. Bu kapsamda yapılan bazı bankacılık işlemleri de ücretsiz olacak

KOBİ'lere kredi için anlaştılar
KOSGEB ve VakıfBank, KOBİ'ler için bir işbirliğini hayata geçirdi. veri tabanına kayıtlı, güncel beyannamesi onaylı işletmelerin faydalanabileceği işbirliği programı kapsamında sunulan 'KOSGEB İş Birliği Taksitli İşletme Kredisi' ile KOBİ'ler 60 aya varan vadelerde, uygun faiz oranlarıyla masrafsız kredi kullanabilecek. İşletmeler protokol kapsamında belirlenen kredi türlerinde mevcut faiz oranları üzerinden indirim elde ederken, EFT/havale gibi bankacılık işlemleri, çek defteri, kredi kartları, e-fatura, POS ve benzeri bankacılık ürün ve hizmetlerinde özel avantajlardan yararlanacak. İşbirliği programının imza töreni, KOSGEB Başkanı Recep Biçer ve VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

ÜCRETSİZ HİZMET OLACAK
Halil Aydoğan
, "KOBİ'lerimize uygun koşullarla kredi vermenin yanı sıra işletmelerin toplam maliyetlerini azaltmalarına katkıda bulunmak üzere bankacılık ürün ve hizmetlerimizde uygun koşullar sağladık ve teknolojik desteklerimizi bu pakete ekledik" dedi. KOBİ'ler için maliyet yönetiminin öneminin farkında olduklarının altını çizen Aydoğan, "KOBİ'lerimiz bazı bankacılık
işlemlerini ücretsiz yapacaklar" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.