Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.10.2015 Gazete
ABONE OL

yağıyor

İş arayan yoksula destek yağıyor
Hükümet, yoksul hanelerde çalışabilecek durumdakilere iş bulmak için tüm imkanları seferber etti. İş yönlendirme yardımı adı altında yılda 3 kez 100 liraya yakın destek verilirken, işe yerleşmeleri halinde yardımlar kesilmeyecek. İşe düzenli devam edenler eğitim, gıda, kömür gibi yardımlardan daha kolay yararlanabilecek. Hükümet, kritik sektörlere kredi kanallarını açarken, KOBİ'ler 2 yılda 3 milyon yeni çalışan istihdam edecek. Küçük işletmelere personel sağlayacak olan İŞKUR, işe yerleştirmede yoksul ailelere pozitif ayırımcılık yapacak.

Hazal ATEŞ

kalan karakter 1000

hilal hilal

yoksullar nasıl olsa makarna ,kömür ,belediye yardımı geliyor sabahın erken saatinde kim kalkar da işe gider.alışmışlar yardıma.kimse iş aramaz rahatlık varken

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 20.10.2015 10:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.