Bugünkü
Takvim

ını artırma formülü

Çalışanlar dikkat! ını çalıştıkça düşüren sistem, 3 bin lira formülü ile tam tersine çevrilebiliyor. Brüt maaşınız bu tutarın üstünde ise, çalıştıkça, alacağınız emekli aylığı yıllık yaklaşık 80 lira artıyor

Emekli maaşını artırma formülü
Ülkemizde çok çalışanın ileride emekli maaşının düşme ihtimali var. Ancak emekli olurken bağlanacak maaşın çalıştıkça düşmesini önlemek, hatta artırmak da mümkün. Çalıştıkça maaşın düşmesini engellemenin yolu 3 bin liradan geçiyor. Brüt maaş 3 bin liranın üstünde ise çalışmaya devam ettikçe maaş da artıyor. Aksi hade ise sistem gereği maaş düşebiliyor.

kalan karakter 1000

aykut çam aykut çam

agla emekli agla bizler förmülden anlamayız bizler nasıl geçiniriz onu hesaplarız

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 01.10.2015 11:06
Ali Ali

Sayın bakanlar çalışma bakanı,ekonomi bakanı,sayın başbakanım şimdi bu adeletmi..bu çarpık düzenlemeyi neden sonlandırıp daha çok çalışanın haklarını çalışmayana veriyorsunuz,artık düzeltin lütfen,nedir bu asgari ücretlinin çektiği sıkıntı,polis 3000 tl alır otobüz bedeva,öğretmen 3500 alır otobüs bedava,belediye çalışanı bedava,asgari ücretli 1000 tl alır utanmadan ondan tam bilet alırsınız.yazıklar olsunsiz.bide ekonomi çok iyi diyorsunuz...iyiyse neden çalışanın emeklilik haklarını çalıyorsunuz kendi vekillerinize yediriyorsunuz.yazık yazık..

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır2
cevapla 30.09.2015 16:51
misafir misafir

işte böyle olur adalet vede kalkınma.daha ne demeli.demek o zaman günü kurtarmışız.şimdi de aslında 7 hazirandan sonraki günü kurtarmanın formüllerini arıyoruz.insan cenazenin arkasından neden ağlar.günü kurtaramadığı için.günü kurtaranların arkasından ağlayan varmı.hayır.bilen bilir,anlayan anlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır6
cevapla 30.09.2015 08:07
macit macit

dilimiz kurudu A.B.O değiştirilsin diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 30.09.2015 02:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.