Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.02.2015 Gazete
ABONE OL

ye 2 milyar TL'lik müjde

Çiftçiye 2 milyar TL'lik müjde
Başbakan Ahmet Davutoğlu, ye müjde verdi. 28 Şubat günü çiftçiye 2 milyar TL'lik vereceklerini belirten Davutoğlu, "Bu ayın sonunda çiftçilerimizin yüzü bir kez daha gülecek" dedi. Tarım Bilgi Sistemleri tanıtım toplantısına katılan Başbakan Davutoğlu, şunları söyledi: "23.7 milyar dolardan 61 milyar dolara çıkan tarım sektörü milli hasılası ile Avrupa'nın en büyük tarım üreticisi haline geldik, dünyada da 7'nci büyük tarım üreticisiyiz. 12 yılda tarım sektöründe, bütün dünyada gıptayla takip edilen, Türkiye'de de geçmiş dönemlerle kıyas edildiğinde, hayal bile edilemeyecek büyük başarılara imza attık. Tarımsal destekleri bu dönemde 5.5 kat artırdık. 2002'de 1.8 milyar lira tarımsal destek verilmişken, 2015'te bu destek tam 10 milyar liraya yükseldi."

kalan karakter 1000

mıstık mıstık

bugün emekliye müjde haberi yok hayret

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.02.2015 10:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.