Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.02.2015 Gazete
ABONE OL

çifte ödül aldı

'nın İyi Sürücü Hareketi projesi, Midas Awards'tan 2 ödül kazandı. Axa Sigorta İcra Kurulu Üyesi Akyol, amaçlarının farkındalık yaratmak olduğunu söyledi

Axa Sigorta çifte ödül aldı
Midas Awards'ta 2014 yılının kazananları belli oldu. Axa Sigorta 2014 Midas Awards'a, sosyal medya ajansı Voden'in 'İyi Sürücü Hareketi' ile İyi Sürücü Hareketi videosu ile 'Altın Midas Ödülü' ve İyi Sürücü kamera arkası sonuç videosu ile 'Midas Sertifika Ödülü' olmak üzere iki kategoride ödül kazandı. Başkan (Pazarlama ve Satış) ve İcra Kurulu Üyesi Işıl Akyol, ödülle ilgili şunları söyledi:

DEVLER ARASINDA

" Toplumsal farkındalık yaratma hedefiyle kurgulanan 'İyi Sürücü Hareketi'kampanyasının, viral reklamlarının dünyada bu kadar çok dev şirket arasında ön plana çıkıp, en büyük ödülü alması
bizi çok mutlu etti."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.