Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 07.02.2015 Gazete
ABONE OL

Otogar soygununa büyük ceza geldi

İstanbul Otogarı'nda bedava olması gereken otoparktan para alanların foyası ortaya çıktı. Vatandaşı soyan şirkete 3.5 milyon lira ceza kesildi...

Otogar soygununa büyük ceza!
Büyük İstanbul Otogarı'nda usulsüz giriş-çıkış ücreti alan işletmeci firmaya, 3 milyon 415 bin 387 lira ceza kesildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Bayrampaşa 'nda yapılan denetimlerde, Ulaşım Koordinasyon Müdürlüğü'nün (UKOME) kararı doğrultusunda 0-25 dakikalık araç giriş-çıkışları ücretsiz olduğu halde ücret alan işletmeci Avrasya Terminal İşletmeleri AŞ'ye para cezası kesildi. Otogardan çıkan araçları durdurarak sürücülere bilgi veren zabıta ekipleri, tutanak tuttu ve 0-25 dakika arası giriş-çıkışlarda 8 lira ödeme yapan araçların sürücülerinden verdikleri ücretin fişlerini de alarak, tutanaklara ekledi. Avrasya Terminal İşletmeleri AŞ'ye, 2014 yılında 3 milyon 415 bin 387 liralık para cezası uygulandı. İncelemelerde otogarın giriş-çıkış kapılarında bulunan "0-25 dakika ücretsizdir" yazılı tabelaların kırıldığı dikkati çekti.

kalan karakter 1000

celal ayata celal ayata

bunu belediye yenimi öğrendi daha önceride şikayette bulundum milleti soydurduktan sonra göz boyamak için yapılan işlem ocezayı gene vatandaşa keserler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 07.02.2015 10:26
vefa vefa

bu soygunu yapan kim , neden yıllarca bu soyguna göz yumuldu. ayrıca esenler terminali çağın çok gerisinde . yeni terminaller şehrin iki girişine yapılmalı ve raylı sisteme bağlanmalı ki şehrin trafiği rahatlamalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.02.2015 09:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.