Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 03.02.2015 Gazete
ABONE OL

öpüşen müşteri istemiyor

Taksiciler öpüşen müşteri istemiyor
İstanbul'da in en çok, trafik yoğunluğunu gördüğünde araçtan inen, bozuk parası olmayan, trafik kurallarının ihlalini isteyen ve aşırı alkollü müşteriler ile araçlarında öpüşen çiftlerden şikayet ettikleri ortaya çıktı. İstanbul Taksiciler Esnaf Odası ile İstanbul Psikoloji Okulu işbirliğiyle düzenlenen psikoloji eğitimlerinde taksiciler şikayetlerini dile getirdi. Eğitim programı içerisinde taksicilerden gelen şikayetleri değerlendiren proje grubu, 'daki taksicilerin en sevmediği şeyin, bazı çiftlerin araçlarında öpüşmesi olduğunu belirledi. Trafik yoğunluğunu gördüğünde taksiden inenler de tepki çekiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.