Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 30.07.2014 Gazete
ABONE OL

Gaza zam yok

Gaza zam yok
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Doğalgazla alakalı herhangi bir fiyat değişikliği yok, Ağustos ayında da aynı bu fiyatlarla devam edeceğiz" dedi. Kayseri'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldız, "Doğalgaza ve elektriğe zam söylentilerinden vazgeçelim" diye konuştu. Yıldız, şöyle devam etti: "Bizim doğalgazla yaptığımız hesaplamalarda özellikle maliyetlerimiz artmış olmasına rağmen içinde bulunduğumuz Temmuz ayı itibariyle yapmış olduğumuz hesaplamalarda herhangi bir zam yapmayı düşünmüyoruz. Doğalgazla alakalı herhangi bir fiyat değişikliği yok, Ağustos ayında da aynı bu fiyatlarla devam edeceğiz."

kalan karakter 1000

ali muzaffer sebik ali muzaffer sebik

demek ki,eylül ayında kallavi bir zam gelecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.08.2014 23:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.