Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 30.07.2014 Gazete
ABONE OL

Baloncular bayram yapıyor

Baloncular bayram yapıyor
Dünyanın önemli sıcak hava balonu merkezleri arasında yer alan Kapadokya'da, bayram tatilinde balon turları yoğun ilgi görüyor. Yılda yaklaşık 2.5 milyon yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği 'da sıcak hava balonları en çok ilgi gören aktiviteler arasında yer alıyor. Kapadokya'nın güzelliklerini metrelerce yüksekten izlemek isteyen turistler, yaklaşık 1 saat süren balon turları için kişi başı ortalama 100-150 euro ödüyor. Bir balon firmasının başkanı Tevfik Ölmez, "Önümüzdeki 10 günlük rezervasyonlar dolmuş durumda. Normal zamanlarda yaşanan yoğunluğumuz bayram tatiliyle beraber katlandı" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.