Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.07.2014 Gazete
ABONE OL

İngilizin derdi

'yi baltalamaya çalışan İngilizler, yine iş başında. Ülkemize gelmek isteyenleri vazgeçirmek için harekete geçtiler

İngilizin derdi Türkiye
Türkiye'nin yürüttüğü birçok başarılı adımı karalamaya çalışan İngiliz gazeteleri, baltalama kampanyalarını hastalık derecesine taşıdı. Türkiye'ye yönelik agresif tutumlarından vazgeçmeyen İngiliz gazeteleri, şimdi de, ülkemize tatile gelecek vatandaşlarının yönünü değiştirmek için harekete geçti.

GİDİLSİN İSTEMİYORLAR
Independent gazetesinin haberinde, Türkiye'de tatil yapmak isteyen İngiliz vatandaşlarının sınır kapılarında ödemeleri gereken vizenin pahalandığı, bürokratik işlemlerin arttığı yazıldı. Gazete, İngiliz turistlerin yurt dışına çıkmadan önce akıllarında tutmaları gerekenleri sıraladığı haberinde, şunları yazdı: "Britanyalılar, 'nin havaalanlarında sadece pasaportlarını ve giriş vizelerini alabilmek için 10 sterlin veriyorlardı. Ancak bu yıl işlemler çok daha karmaşık ve biraz daha pahalı hale geldi. Seyahat etmeden en az 24 saat önce evisa.gov.tr'e başvurmanız gerekir. 20 dolarlık ücret artık 12.5 sterlin oldu."

kalan karakter 1000

ali ali

Arkadaşlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık ve esenlikler dilerim.. sizden ricam Türkiye nin büyümesini ve güçlenmesini istemeyen ülkelerin başında bulunan başta İngiliz bankalarında bulunan mevduatlarınızı kendi milli bankalarımıza aktarmanızı önemle rica ederim.. ülkemizi baltalamak isteyenleri en azından bu şekilde bir cevap vermiş oluruz..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.07.2014 12:00
telavive gitsinler telavive gitsinler

hem tatil yapar, hem de Yahudilerle birlikte Müslümanların öldürülüşlerini dev ekranda izlerler...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.07.2014 03:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.