Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.07.2014 Gazete

Şirketler akıllandı

Şirketler akıllandı
TURKCELL, 3 yıl önce hayata geçirdiği "Akıllı Şirket" vizyonu ile aldığı yolu açıkladı. 3 yıl önce "Akıllı Şirket" skorları üzerinden şirketlerin teknoloji kullanımını ölçümleyerek Türkiye'nin "Akıllı Şirket" haritasını çıkaran , bu süre zarfında 30 ilde 50 binin üzerinde kurumsal müşterisiyle birebir temasa geçti.

10'DA 9 BAŞARI
Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, şirketlerin başarı yolunda teknolojik dönüşüme önem vermesi gerektiğini belirterek, "520 bini aşkın şirkete hizmet veriyoruz. Türkiye'de her 10 başarılı şirketten 9'unun Turkcell ile çalıştığını görüyoruz" dedi. "Akıllı Şirket" skorları il bazında değerlendirildiğinde İzmir, Antalya, Bursa, Konya ve Mersin illerinde şirketlerin teknoloji dönüşümleri ivme kazandı ve listede daha üst sıralara oturdular. 2014'te en mobil iller ise 1. İstanbul, 2. Ankara, 3. Sakarya, 4. İzmir oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.