Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.07.2014 Gazete
ABONE OL

Ünlülere komşu olun

İstanbul Sarıyer'deki Panorama Life, dayalı döşeli konseptiyle dikkat çekiyor. Birçok ünlünün de ev aldığı projenin sloganı, 'Bavulunu kap gel...'

Ünlülere komşu olun
, yeni şirketi Senatör Gayrimenkul aracılığıyla İstanbul Sarıyer'de 'Bavulunu kap gel' sloganıyla Panorama Life projesini hayata geçiriyor. Dayalı döşeli konsepti olan projede, sanat ve spor dünyasından birçok isim de ev aldı.

YAŞAM 5 AY SONRA
Şirket yetkililerinin verdiği bilgiye göre; projeden konut satın alanlar arasında Aydan Şener, Bülent İnal, Murat Akın, Orhan Şam, Yasin Öztekin, Serkan Kırıntılı ve Serkan Balcı gibi isimler bulunuyor. Kartal'da Hukukçular Towers, Kuriş Kule ve Kozyatağı'nda Mermerler Plaza gibi projelere imza atan Kılıçoğlu Group'un 50 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirdiği Panorama Life'ta yaşam 5 ay sonra başlıyor. Panorama Life, toplam 6 bloktan meydana geliyor. 304 konut, 24 mağazayı içine alan Panaroma Life projesinde 168 adet 1+0, 120 adet 1+1, 16 adet 2+1 dubleks daire yer alıyor. Projede fiyatlar ise 260 bin TL'den başlıyor.

Önce analiz sonra proje

Gerçekleştirdikleri tüm projelerde tüketici beklentilerini analiz ederek hareket ettiklerini vurgulayan , şöyle konuştu: "Panorama Life'ı da bu analizler neticesinde projelendirdik. Üniversite okuyan gençlerin ev bulmalarında ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Okuyan gençler üzerinde araştırmalar yaptık. Dayalı döşeli konseptin çok ideal olacağı fikrinden hareketle Sarıyer'de inşa ettiğimiz Panorama Life'ı hayata geçirmeye karar verdik."

Akıllı ev

Panorama Life, akıllı ev sistemleriyle de dikkat çekiyor. Evin kapı bölgesine konumlandırılan tablet sayesinde kullanıcı evden çıkarken açık kalan su, elektrik ve ısıtma sistemi kontrol edilebiliyor. Aynı şekilde giriş yapılırken de tek tuşla doğalgaz, klima, elektrik ve aydınlatma gibi fonksiyonlar yönetilebiliyor. Projede; açık ve kapalı otoparklar, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, kafe, banka, eczane, fastfood restoranları yer alıyor.

Hazırlayan: ÖZLEM KAMER TERCANLI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.