Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.07.2014 Gazete
ABONE OL

ler doldu

Oteller doldu
Ramazan ayını evde geçirenler, bayramda otelleri doldurdu. Tatilcilerin en fazla ilgi gösterdikleri Akdeniz ve Ege kıyılarındaki lerde Ramazan Bayramı ve sonrasında yer kalmadı. Yabancı turist ağırlıklı çalışan otelleri rezervasyonlar için arayan yerli tatilciler "Yer yok" cevabı ile karşılaştı. Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Osman Ayık, son yılların en hareketli bayramını geçireceklerini söyledi. Yoğunluğun, bayram tatilinin turizmin en yoğun olarak yaşandığı döneme denk gelmesinden kaynaklandığına dikkat çeken Ayık, "Oruç nedeniyle tatilini erteleyenlerin bayramla birlikte tatile çıkması talebi artırdı. Yoğunluğun okulların açılacağı Eylül ayı ortalarına kadar devam edeceğini öngörüyoruz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.