Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.07.2014 Gazete
ABONE OL

Fuarda güçler birleşti

Fuarda güçler birleşti
Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da Synergy Events tarafından organize edilecek olan European Utility Week fuarı ve 3'üncü Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı güçlerini birleştirerek partner oldu. Akıllı sayaç politika ve stratejileri ile akıllı binaların otomasyon sistemlerine büyük katkı sağlayacak olan fuar 6-7-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında HHB Expo tarafından İstanbul'da düzenlenecek. Türkiye'ye gelen Fuar Proje Müdürü Paddy Young, "Bu sene hedef ülkemiz Türkiye pazarıdır ve bu pazara çok önem vermekteyiz" dedi. HHB Expo Yönetim Kurulu Başkanı Şule Dadak Dayangaç ise, "European Utility Week" fuarına heyet organize edileceğini ve katılım konusunda destek vereceklerini belirtti.

Aykut GÖREN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.