Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.07.2014 Gazete
ABONE OL

reklamında roller vatandaşın

Kent reklamında roller vatandaşın
Bayramlarda hazırladığı reklam filmleriyle dikkat çeken Kent, bu yıl yeni bir projeyle ekranlara gelecek. Kent, bu kez kamera ve mikrofonu vatandaşlara çeviriyor. Sevdiklerine kişisel kutlama mesajları gönderen farklı şehirlerdeki yüzlerce kişi arasından seçilen videolardan oluşan reklam filminde, böylece vatandaşlar rol alacak.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR
Kent, reklam filminin çekimlerine ise İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Van, Muğla, Mersin ve New York'ta halen devam ediyor. Çekimlerin bir kısmının o bölge halkına özel yerel reklam mecralarında da yayınlanması planlanıyor. Ayrıca, isteyen herkes www.bayramhatirlamaktir.com web sitesi ile kendi bayram kutlama videolarını çekip 'e gönderebiliyor.

Eda GÜREŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.