Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 05.07.2014 Gazete

5 yıl garanti

5 yıl garanti
40 yılda, 100 bin metrekare inşaat alanında bin 200'den fazla kişiyi ev sahibi yapan Uzunal Tau Yapı, yeni projeleriyle dikkat çekiyor. Firma bu yıl, İstanbul Anadolu Yakası'nda Çiftehavuzlar, Erenköy ve Fenerbahçe'de 3 lüks konut projesini inşa ediyor. Projelerde konut büyüklükleri 105 ile 320 metrekare arasında değişiyor. 2+1'den 5+1'e kadar farklı tipteki konutların tümü denizi görüyor. Konutların fiyatları 800 bin TL ile 3 milyon 600 bin TL arasında farklılık gösteriyor. Tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıl garanti süresi veren firma, daire içinde seramiklerden parkelere, pencerelerden tesisata ve boyalara kadar her konuda ev sahiplerinin tüm sorunlarına çözüm buluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.