Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 04.07.2014 Gazete
ABONE OL

'dan 7 yılda 8 milyon tl

Sabancı'dan 7 yılda 8 milyon tl
Sabancı Vakfı'nın 7 yıl önce başlattığı Toplumsal Gelişme Hibe Programı'ndan (TGHP) bu yıl destek alacak projeler açıklandı. 2014'te 9 projeye 1 milyon 350 milyon liralık destek hibe edilecek. Vakıf bu yılla birlikte 46 projeye 8 milyon lira kullandırmış olacak. 2014 hibe projelerinin açıklandığı toplantıya katılan Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, "Sabancı Vakfı olarak 2006'da yeniden yapılanarak insanların hayatında olumlu değişimler yaratacak toplumsal programlar hayata geçirdik. Bu noktada en önemli paydaşımız sivil toplum kuruluşları oldu. Çünkü, onlar katılımcı ve demokratik bir toplum yapısının yayılmasında önemli rol oynuyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.