Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 04.07.2014 Gazete
ABONE OL

ya ayar hattı

Faturaya ayar hattı
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, tüketicilerin, kullandıkları elektriğin dağıtım şirketlerince doğru fatura edilip edilmediğini kontrol etmelerini sağlamak üzere hazırladıkları programın dün itibarıyla hizmete açıldığını duyurdu. Yılmaz, tüketicilerin EPDK'nın web sayfasında yer alan sorgulama modülüne larında yer alan bilgileri girerek ödemeleri gereken bedeli sorgulayabileceklerini ifade etti. Fatura hesaplama modülünde gecikme zammı, kesme açma bedeli, büyük tüketiciler için güç aşım ve reaktif gibi ilave ücretler bulunmuyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.