Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.05.2013 Gazete

İSO ve İTO'da kan değişimi

İSO ve İTO'da kan değişimi
Türkiye'nin en büyük işadamı örgütlerinden olan (İSO) ve 'nda (İTO) yeni dönem başlıyor. 330 bin üyesi olan İTO ve 18 bin üyesi bulunan İSO, dün, yeni yönetim kurulunu belirleyecek olan meclis üyelerinin seçimini yaptı. İSO Meclis Başkanı , başkan adaylığını resmen açıklarken; İSO Başkanı Tanıl Küçük'ün aday olup olmayacağı henüz belli değil. İTO Başkan adayı ve İTO Meclis Başkanı İbrahim Çağlar da, adaylığını seçimlerden önce açıklamıştı. Mevcut Başkan Murat Yalçıntaş ise aday olmayacağını açıklamış ve başkan adayı Çağlar'a 'başarılar' dilemişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.