Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.05.2013 Gazete

Alkolsüz kafe

Alkolsüz kafe
Kadınların iş hayatında daha çok yer alması için düzenlenen hibe programları, ilginç projelere sebep oluyor. 37 yaşındaki Türkan Kanbur, son dönemin moda eğlencesi kareoke kafelere rahat gidemeyince, Coca- Cola, İTO ve TOBB ortaklığında hayata geçirilen 'Fikrim Artık İşim Programı'na '' projesi ile başvurdu. 250 kadının projesi arasında kazanan iki iş fikrinden biri olmayı başaran Kanbur, aldığı 50 bin liralık hibe ile alkolsüz kareoke kafesini İstanbul Ümraniye'de açtı. 2 çocuk annesi Kambur, ailelere ve kadınlara kareoke kına geceleri de dahil pek çok etkinlik yapmayı hedefliyor. Yapılan açılışa TOBB İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hatice Dinçbal Kal ve Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Başkanı Galya Frayman Molinas da katıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.