Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.05.2013 Gazete
ABONE OL

Dolmuşçu akbil istemiyor

Dolmuşçu akbil istemiyor
TESK Başkanı , dolmuşlarda elektronik ödeme uygulanmamasını istedi. Halk otobüslerinin zarar ettiğini belirten, Palandöken, "Ödemeler 3 ay sonra yapılıyor. Havuzdan çalışanla çalışmayanın aynı parayı alması doğru değil" dedi.

kalan karakter 1000

akbil iyidir akbil iyidir

yıllardır vergi ödemeden ceplerini dolduran her sene model değiştiren minibüslere ders olsun, akbille yolcu sayısından artış gözlenecek, çünkü minibüsçülerin vergilerini soförler odası düzenliyor, dilediği kadar yazıyorlar, ama akbile geçince tam sayı ortaya çıkacak, minibüsler kaldırılmalıdır, toplu taşımacılık yapılmalı, ayrıca 3000 otobüs filosu bulunan metro turizm de artık havayolu kurmalı, 3000 otobüs sayısı 1000 e düşmeli, belirli saat üzerindenki mesafeler için uçak seferleri şart olmalı, 15 saat otobüs yolculuğumu olurmuş, sat otobüsü al uçağı, haydi METRO eller havaya, METRO HAVAYOLLARI snei bekliyoruz, minibüsçülerde satsın minibüsleri şirket kursunlar, hava aracı veya demiryolu aracı getisinler kursunlar, risksiz para kazanma devri bitti, enerji tasarrufu olacağı kesin, bir anda bir çok kişi bir anda taşınabilir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.05.2013 22:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.