Bugünkü
Takvim

Kayıtdışı artıyor!

Kayıtdışı saç ekimi artıyor!
, dünyanın en iyi nin Türkiye'de yapılmasına karşın yasal nedenler yüzünden kurumsallaşamadığını söyledi. Ünveren, yasal boşluğu gören herkesin, merdiven altı tesislerde saç ekmeye başladığını söyledi. Yasal düzenleme getirilerek, saç ekiminin genel ameliyathane dışında muayenehanelerde gerçekleştirilebilmesinin önü açılırsa devletin büyük bir kazanç sağlayacağını ifade eden Ünveren şöyle devam etti: "Yurt dışından her gün binlerce hasta geliyor. Sadece hastanede saç ekimi yapmak kayıt dışılığı artırıyor. Bu zorunluluk kalkarsa devlet yılda yaklaşık 100 milyon liralık kaçağı önler."

kalan karakter 1000

Mehmet Belaç Mehmet Belaç

ben 2003 yılında megahair transa fut yöntemiyle saç ekimi yaptırdım. 5ooo şaç ekilmişti.aradan 10 yıl geçmesine rağmen saçlarım hala güzel. fue yöntemiyle tekrar saç ektiricem. ben memnun kaldım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.03.2015 14:04
Ahmet Ahmet

Saç ekiminde tecrübeli bir yer, Mega Hair Trans'ı tavsiye ederim. Başta Gülten Ünveren Hanım olmak üzere tüm ekip bilgili ve saygılı. Araştırmalarıma göre Gülten Ünveren Hanım İsviçrede estetik üzerine eğitim almış bir bayan. Amerikada bulunan sitemleri kullanmakta olduğunu duydum ve gördüm. Alanında baya bilgili bir hanımefendi. Sitesinden http://www.megahairtrans.com/ ve diğer araştırdığım yerelerde facebook vb. https://www.facebook.com/megahairtranssacekimmerkezi?fref=ts hakkında dahada çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bende bunları görünce içim rahat bir şekilde saç ekimimi yaptırdım ve şuan çok memnunum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 09.04.2015 17:42
Mehmet Belaç Mehmet Belaç

Ben 2003 yılında megahair transa fut yöntemiyle saç ekimi yaptırdım. 5ooo şaç ekilmişti. Aradan 10 yıl geçmesine rağmen saçlarım hala güzel. fue yöntemiyle tekrar saç ektiricem. ben memnun kaldım. sagol megahairtrans

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2015 14:04
saç ekimi mağduru saç ekimi mağduru

bence ilk önce sizin merkeziniz kapanmalı!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2013 17:33
kamil kamil

ya bu gösterilen saç ekim resimlerinin hepsi gün ışığında çekildiği i,çin sık görünüyor lakin alış veriş merkezlerindeki wc lerdeki ışıklar direk kafa ya geldiğinde saç seyek görünüyor bütün herşey ortada resimlere değil canlı örnekler isteyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.11.2013 19:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.