Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.03.2013 Gazete
ABONE OL

TAV'dan 'Passport' ile uçuş konforu

TAV'dan 'Passport' ile uçuş konforu
TAV Havalimanları'nın iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, sadece bin kişinin üye olabileceği bir sadakat programı başlattı. Havalimanında her aşamada hız, konfor ve ayrıcalık sağlayan sık seyahat eden yolcuları hedefliyor. Yeni program, gördüğü yoğun ilgiyle 2 yıl içinde 10 bin üye sayısına ulaşan TAV Passport Kart'ın sunduğu ayrıcalıkları bir üst seviyeye taşıyor. TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Eda Bildiricioğlu, "TAV Passport, gerçekleştirdiğimiz işbirlikleriyle bugün 100'den fazla ülkede hizmet veren küresel bir marka haline geldi. Şimdi, tüm birikimimizi TAV Passport Edition Kart'la sunuyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.