Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.03.2013 Gazete
ABONE OL

Tarife karışıklığına son

Tarife karışıklığına son
, 'dan cep telefonu kullanıcılarına iyi haber geldi. Mobil telefonlarda tarife sayısının her geçen gün arttığını, bu nedenle vatandaşların en uygun tarifeyi seçmekte zorlandığını belirten Yıldırım, "Cep telefonlarında tarife karışıklığına son vermek için işletmecilerin internet sayfalarından tarifeler arası karşılaştırma yapan uygulama sunmalarını istedik. Vatandaşlarımız 19 Mart itibarıyla artık tüm işletmecilerin internet sitelerinde tarifeler arası karşılaştırma yapabilecek" dedi. Yıldırım, şöyle konuştu: "İşletmecilerin hazırladığı internet sayfaları, 19 Mart günü saat 11.00 itibarıyla test amaçlı olarak kullanıma açılacak. Test sürecinde karşılaştırma sayfalarına yönelik görüş ve öneriler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na iletilebilecek."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.