Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.05.2012 Gazete
ABONE OL

Traktör yenilendi dönüş kolaylaştı

Traktör yenilendi dönüş kolaylaştı
Türkiye'nin ilk yerli tasarım traktör markası , düşük beygir gücündeki gözde modeli Kısmet 55'i çiftçilerden gelen istekler doğrultusunda yeniledi. Erkunt Traktör Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı , konuyla ilgili şunları kaydetti: "Bir yandan yeni modeller geliştirmeye devam ederken, diğer yandan çiftçilerimizden aldığımız taleplere karşılık veriyor, var olan modellerimizi yeni özellikler ekleyerek geliştiriyoruz. Yeni modelimizde çiftçilerimizin en çok talep ettiği Otomatik Kaldırma Sistemi hayata geçiyor ve sürüş sırasında çiftçiye hidrolik ayarı değiştirmeden dönüş imkanı sağlıyor. Böylece dönüşler sırasında kaybedilen zaman en aza iniyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.