Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.05.2012 Gazete
ABONE OL

Damat, Polonya'yı fethe gidiyor

Damat, Polonya'yı fethe gidiyor
rotayı Polonya ve Rusya'ya çevirdi. Markanın sahibi Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı , Orka Poland'ı kurarak yurt dışındaki 6'ncı şirketlerini açtıklarını, 7'ncisinin de yakın bir zamanda Rusya'da faaliyete geçeceğini söyledi. Orakçıoğlu, Polonya'da yaklaşık 100 alışveriş merkezi (AVM) olduğunu ve bunların 30'undan teklif aldıklarını bildirdi. Polonya'nın kendileri için büyük fırsatlar barındırdığını dile getiren Orakçıoğlu, "3 yıl içerisinde 12 tana mağaza açmayı planlıyoruz. 2'sini bu yıl, önümüzdeki yıl da 3 tanesini açacağız" diye konuştu. Polonya'da yaklaşık 1 yıldır çalışma yaptıklarını anlatan Orakçıoğlu, "Eskiden seçilendik ama şimdi seçen konumundayız" dedi.


Hazal ATEŞkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.