Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.09.2011 Gazete
ABONE OL

yol gösteriyor

Turkcell yol gösteriyor
Yol Bilgisi navigasyon ve trafik durumu uygulamasının, 20 ilde gerçek zamanlı trafik bilgisi, en kısa rotayı belirleyebilme, adres bulma, seyahat süresi hesabı, sesli yönlendirme imkanı sağladığı bildirildi. Turkcell'den yapılan açıklamada, YolBilgisi uygulamasının, 500 binden fazla adres ve ilgi noktası ile bilinmeyen noktalara sesli yönlendirme yaparak kolayca ulaşım sağladığı belirtildi. Açıklamada, uygulamadan Turkcell'lilerin 31 Ekim'e kadar ücretsiz olarak yararlanabilecekleri kaydedildi. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı , "Turkcell Yol Bilgisi, 20 ilimizde anlık trafik durumunu biliyor ve süre hesabı ile rota planlamasını buna göre yapıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.